Jízdní řády Zarząd Transportu Metropolitalnego
Mikołów Gronie WspólnaMikołówMikołów, ob. Mikołów, okr. mikołowski75Tychy Sikorskiego Wiadukt
Jízdní řád
po, út, st, čt, pá
446 ?Spoj končí na zastávce: Tychy Zajezdnia
517 47 ?Spoj končí na zastávce: Tychy Zajezdnia
617 47
717 47
817 47
917 47
1047
1147
1247 ?Spoj končí na zastávce: Tychy Zajezdnia
1347
1417 47
1517 47
1617 47
1717 47
1817 47
1946
2046 ?Spoj končí na zastávce: Tychy Zajezdnia
2146
2246
2346
0
1
2
3
sobota
446
547
647
747
847
947
1047
1147
1247
1347
1447
1547
1647
1747
1847
1946
2046
2146
2246
2346
0
1
2
3
neděle, svátky
4
547
647
747
847
947
1047
1147
1247
1347
1447
1547
1647
1747
1847
1946
2046
2146
2246
2346
0
1
2
3